Koszulki reklamowe dla mężczyzn

Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe

Mężczyźni cenią wygodę oraz proste rozwiązania. Także w modzie. Poza tym, mężczyźni nie narzekają, kiedy muszą założyć coś, co właśnie ubrał kolega obok. Panie natomiast nie pokażą się publicznie w bluzce, którą  założyła wcześniej ich koleżanka. Dobór odzieży dla kobiet to trudne zadanie. W przeciwieństwie do mężczyzn – tutaj zaprojektowanie na przykład bluz nie powinno sprawić Ci problemu. Jeśli planujesz zamówić odzież reklamową dla swoich klientów, to jej męskie warianty nie powinny być zbyt ekstrawaganckie. Kobiece fasony z kolei muszą być uszyte zgodnie z obowiązującymi w danym sezonie trendami.

Męskie koszulki reklamowe

Męskie koszulki reklamowe powinny mieć prosty, tradycyjny fason. Możesz zamówić uniwersalny rozmiar bluzki lub też wybrać te najpopularniejsze z nich – L oraz XL. Materiał, z którego będzie wykonana odzież, powinien przepuszczać powietrze. Dobrym rozwiązaniem jest zatem zamówienie koszulek bawełnianych. Zdecyduj się na krótki rękaw. Możesz także kupić cieplejsze bluzy, na przykład polarowe z długim rękawem. Jeśli chcesz wybrać modny krój, zdecyduj się na Koszulki reklamowe z kapturem i ściągaczami.

Kolory bluz

Przy wyborze koloru kieruj się męskimi upodobaniami. To, co modne nie zawsze spotyka się z uznaniem męskiego odbiorcy. Dlatego też koszulki reklamowe powinny być w kolorze czarnym, granatowym, szarym, białym, brązowym, niebieskim lub zielonym. Takie barwy zazwyczaj wybierają mężczyźni, poza tym pasują one do reszty męskiej garderoby. Lepiej nie ryzykować i zamówić odzież w stonowanych kolorach.

Dodatki

Jeśli chcesz kupić odzież reklamową, możesz także pomyśleć o dodatkach. Dobrym rozwiązaniem będzie zamówienie męskich czapeczek z daszkiem. Pamiętaj, aby gadżety te posiadały nadruk w postaci nazwy firmy. Mogą one być jednokolorowe lub też utrzymane na przykład w stylu moro. Taki prezent przyda się na wakacjach lub podczas prac fizycznych. Innym pomysłem są paski do spodni. Jest to oryginalny i nieco drogi gadżet, ale również bardzo przydatny. Na klamrze paska możesz umieścić logo firmy.